אודותנו

בי-נט הוקמה משותפות ארוכת שנים אשר משלבת את היכולות הנרחבות שלה מתחומים מגוונים רבים עם ניסיון של יותר מ 20 שנה בתחום במטרה לאחד את שני תחומי ההתמחות ולהביא פתרון מלא ומקיף ללקוחותיה, תוך הבאת ידע בתשתיות ומערכות אבטחה וידע במערכות מידע מתקדמות. וזאת האידיאולוגיה שלנו:

 

האדם

מערכות הקבצים, הרשת, המחשוב, המידע, הגיבויים ועוד מספר אין סופי של מערכות אשר תלויות וחיות בפעימה אחת 24/7 365 ימים בשנה בכל העולם דורשות דריכות והכנות בלתי פוסקות מצד צוות המחשוב ולו רק למחשוב עצמו, כי אם לאדם אשר תלוי בו כל כך, ומכאן מגיע הצורך הבסיסי בשירות.

 

המכונה

תחום המחשוב נמצא למעשה בכל אספקט של חיינו. המחשוב הינו המרכיב המרכזי עליו אנחנו מסתמכים בכל יום ביומו מהמטלות הקטנות לגדולות ביותר: משליחת מכתב באי-מייל ועד לניהול מידע תעשייתי בחוות שרתים ענקית. מהירות הנתונים והתקשורת הבין אישי הגלובאלית הפכה את הצורך במחשוב יעיל יותר, מהיר יותר והעדכני ביותר בכל זמן. מאחר והתלות העיקרית היא באמינות המחשוב סביבנו כל כך גדולה וחשובה, הדגש המרכזי הוא על, אמינות.

 

תמורה בעד האגרה

החל במדפסת והטלפון ועד לשרתים המאחסנים את כל המידע חייבת להיות תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ולאבטח אותם כנגד חדירה, וירוסים, רוגלות ואפשרות לאיבוד מידע וגיבויים חשובים. מאחר והמידע הינו בעיקר רגיש, האבטחה שלו צריכה להיות לא פחות רגישה; ולכן לכל תנודה וגורם במערכות המחשוב יש חשיבות עליונה לאבטחה.

הקמה ובנייה של רשתות תקשורת ומערכות מידע הינה התרגשות על התחדשות והתקדמות מאז ומתמיד. את התענוג הזה חשוב לבצע עם הבנה מעמיקה מהרמה הראשונית של הכבילה והתשתית, ועד לרמת התוכנה המשרתת את משתמש הקצה, ויותר מכך, עם צוות שיידע לתת מענה מיידי ללא עיכוב על כל תקלה באשר היא.

יישום והטמעה של מערכות שונות כגון, העברת חברה או עסק לענן, או חיבור חברות ומאגרי מידע בין ארצות שונות ו/או שדרוג מערכות קיימות, יכול להיות מורכב עד דמעות. בין אם מדובר במערכות חדשות או העברת הנתונים למערכות חדשות התהליך יכול לגבות מחיר כבד, הן מבחינה נפשית והן מבחינה כלכלית. השילוב לפתרון קל ויעיל לסוגיית מערכות מידע תלוי במלואו בתכנון.

 

לכל סיר יש מכסה

ולכל בעיה יש פתרון ואף יותר מפתרון. ולכן קיימת חשיבות גדולה במתן תשומת לב לפרטים. בין אם מדובר בעובד עם יד שמאלית לעכבר מתאים ועד למערכות ענן מורכבות לצורך מענה לגישת מידע גלובאלי מאובטח. המתן דגש הוא על יסודיות עם הסתכלות על הפתרון הסופי עד קצהו ההתחלתי. מהצורך הגדול של הלקוח ופירוקו לגורמים היוצרים הרמוניה ברשת ובמידע של החברה. וכך מאפשרים עבודה חלקה ויציבה לכל הגורמים והבריות ויוצרים את הפתרון.

וכאן היכולת לשלב את השירות, האמינות, האבטחה וההקמה כדי לתת את הפתרון היא המהות שלנו.

 

 

מבין לקוחותינו

אנו גאים לעבוד עם הלקוחות הבאים: